ERA-8VPB7152V
MFR.Part #
ERA-8VPB7152V
JLCPCB Part #
C5730111
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS