ERA-8VPB6981V
MFR.Part #
ERA-8VPB6981V
JLCPCB Part #
C6191537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS