ERA-8VPB6812V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VPB6812V
JLCPCB Part #
C5688694
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS