ERA-8VPB5112V
MFR.Part #
ERA-8VPB5112V
JLCPCB Part #
C6844615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS