ERA-8VPB4751V
MFR.Part #
ERA-8VPB4751V
JLCPCB Part #
C5688684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS