ERA-8VPB4221V
MFR.Part #
ERA-8VPB4221V
JLCPCB Part #
C5634070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS