ERA-8VPB4122V
MFR.Part #
ERA-8VPB4122V
JLCPCB Part #
C6944714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS