ERA-8VPB4021V
MFR.Part #
ERA-8VPB4021V
JLCPCB Part #
C6239857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS