ERA-8VPB3602V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VPB3602V
JLCPCB Part #
C6239855
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS