ERA-8VPB3002V
MFR.Part #
ERA-8VPB3002V
JLCPCB Part #
C5634048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS