ERA-8VPB2941V
MFR.Part #
ERA-8VPB2941V
JLCPCB Part #
C6239853
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS