ERA-8VPB2552V
MFR.Part #
ERA-8VPB2552V
JLCPCB Part #
C5688660
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS