ERA-8VPB2551V
MFR.Part #
ERA-8VPB2551V
JLCPCB Part #
C6548667
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS