ERA-8VPB2261V
MFR.Part #
ERA-8VPB2261V
JLCPCB Part #
C7273645
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS