ERA-8VPB1962V
MFR.Part #
ERA-8VPB1962V
JLCPCB Part #
C5688648
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS