ERA-8VPB1961V
MFR.Part #
ERA-8VPB1961V
JLCPCB Part #
C5688645
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS