ERA-8VPB1541V
MFR.Part #
ERA-8VPB1541V
JLCPCB Part #
C5634027
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS