ERA-8VPB1501V
MFR.Part #
ERA-8VPB1501V
JLCPCB Part #
C7273627
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS