ERA-8VPB1152V
MFR.Part #
ERA-8VPB1152V
JLCPCB Part #
C6844593
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS