ERA-8VPB1151V
MFR.Part #
ERA-8VPB1151V
JLCPCB Part #
C7273612
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS