ERA-8VPB1131V
MFR.Part #
ERA-8VPB1131V
JLCPCB Part #
C6944694
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS