ERA-8VPB1002V
MFR.Part #
ERA-8VPB1002V
JLCPCB Part #
C5730045
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS