ERA-8VEB9532V
MFR.Part #
ERA-8VEB9532V
JLCPCB Part #
C6034375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS