ERA-8VEB93R1V
MFR.Part #
ERA-8VEB93R1V
JLCPCB Part #
C6844591
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS