ERA-8VEB9102V
MFR.Part #
ERA-8VEB9102V
JLCPCB Part #
C6844589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS