ERA-8VEB9092V
MFR.Part #
ERA-8VEB9092V
JLCPCB Part #
C20018089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS