ERA-8VEB8251V
MFR.Part #
ERA-8VEB8251V
JLCPCB Part #
C6034363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS