ERA-8VEB7870V
MFR.Part #
ERA-8VEB7870V
JLCPCB Part #
C6613770
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS