ERA-8VEB7320V
MFR.Part #
ERA-8VEB7320V
JLCPCB Part #
C7183682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS