ERA-8VEB68R0V
MFR.Part #
ERA-8VEB68R0V
JLCPCB Part #
C6034359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS