ERA-8VEB6651V
MFR.Part #
ERA-8VEB6651V
JLCPCB Part #
C6548629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS