ERA-8VEB64R9V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VEB64R9V
JLCPCB Part #
C7183678
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS