ERA-8VEB6492V
MFR.Part #
ERA-8VEB6492V
JLCPCB Part #
C7273576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS