ERA-8VEB6491V
MFR.Part #
ERA-8VEB6491V
JLCPCB Part #
C20018087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS