ERA-8VEB6190V
MFR.Part #
ERA-8VEB6190V
JLCPCB Part #
C6239831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS