ERA-8VEB5901V
MFR.Part #
ERA-8VEB5901V
JLCPCB Part #
C5688599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS