ERA-8VEB54R9V
MFR.Part #
ERA-8VEB54R9V
JLCPCB Part #
C7183675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS