ERA-8VEB5360V
MFR.Part #
ERA-8VEB5360V
JLCPCB Part #
C20018085
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS