ERA-8VEB5101V
MFR.Part #
ERA-8VEB5101V
JLCPCB Part #
C6944659
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS