ERA-8VEB4320V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VEB4320V
JLCPCB Part #
C6034346
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS