ERA-8VEB4300V
MFR.Part #
ERA-8VEB4300V
JLCPCB Part #
C6944653
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS