ERA-8VEB3922V
MFR.Part #
ERA-8VEB3922V
JLCPCB Part #
C7273538
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS