ERA-8VEB3900V
MFR.Part #
ERA-8VEB3900V
JLCPCB Part #
C5730017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS