ERA-8VEB3600V
MFR.Part #
ERA-8VEB3600V
JLCPCB Part #
C6548563
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS