ERA-8VEB3480V
MFR.Part #
ERA-8VEB3480V
JLCPCB Part #
C6239809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS