ERA-8VEB3300V
MFR.Part #
ERA-8VEB3300V
JLCPCB Part #
C6844581
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS