ERA-8VEB3242V
MFR.Part #
ERA-8VEB3242V
JLCPCB Part #
C20018081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS