ERA-8VEB3090V
MFR.Part #
ERA-8VEB3090V
JLCPCB Part #
C5633975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS