ERA-8VEB2672V
MFR.Part #
ERA-8VEB2672V
JLCPCB Part #
C6239804
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS