ERA-8VEB2610V
MFR.Part #
ERA-8VEB2610V
JLCPCB Part #
C6034330
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS